English |  فارسی |  پشتو |  Русский  

صفحه اول/ دیدار والی بلخ و جنرال قنسول روسيه در مزار شریف
  تاريخ   |   علم وفرهنگ   |   شعروادبيات   |   طنزوفکاهی   |   سياست   |   اقتصاد   |   و...   |
ديدگاه هاي ارائه شده در نوشته هاي ارسالي بيانگر آراي نويسندگان مي باشد و لزوما مبتني بر موافقت ادارهء «فارسی.رو» با اين جهت گيري ها نيست. مسوليت اين نوشته ها مطابق قوانين اداري و جزايي روسيه فدراتيف و نورم هاي حقوقي بين دول منوط به نويسندگان است.
[1] 
2011-02-19 06:59:05
باز شروع شده . . گلوین و یا روس ها این بار از قشلاق های افغنستان میخواهد انقلاب سرخ ماویستی را به مرکز افغانستان کابل به پیش ببرود . . البته شاید مانند ماو نتوانند ده سال راه پیمایی نمایند ولی برای اشغال تمام افغانستان حاظراء صد سال پشت در های بسته افغانستان منتظر نوبت خود باقی بمانند . من واقعاء از ( افغان - رو ) واقعاء خوش هستم که باعث تفریح و خنده و بذله گویی من را فراهم مینمایند . اول : ایا گلوین میداند که با یک گردن کلفت قداره بدست پهلو به پهلو نشسته است .... مثلی که بارک حسین اوباما در جلال اباد پهلوی گل اغا شیرزوی قاچاقچی درجه یک دنیا نشسته بود و راجع به صله و انسداد قاچاق حرف میزدذ . . از این خنده دار تر نخواهد شد . . حاال گپ تمام نشده . . دوستم از مزار شریف کارد و چاقو های خود را قبلاء به جان عطا تیز میکرد . . حالا اول گلوین را میخواهد سر ببرد که با موجودگی یک کمونیست ده اتیشه چرا به سراغ یک ادم کشی اجارهیی رفته است . توبه . .
جوابچمکنی32164
2011-01-01 19:39:04
جنرال قنسول جديد فدراسیون روسيه در ولايت بلخ در مقام ولايت با عطا محمد نوروالي بلخ بخاطر روابط نيك بين مردم افغانستان و روسيه ديدار نمود.
جوابFarsi.Ru31802
[1] 
پيام شما:
آدرس الکترونيکی: نام:
farsi  eng

© 2003-2007 نشريهء آزاد افغانی
كليه حقوق اين سايت متعلق به «افغانستان.رو» ميباشد
نظرات نویسندگان مقالات ممکن است مغایر با موضع اداره سايت باشد
استفاده از مطالب سايت با ذکر ماخذ آزاد است.